• Proactiva
  • Proactiva
  • Proactiva
  • Proactiva
  • Proactiva
  • Proactiva
  • Proactiva
  • Proactiva
  • Proactiva

PROACTIVA

 

Jesteśmy luźno zorganizowaną ekipą w różnym przedziale wiekowym (średnio od 28 do 45 lat). Łączą nas rozmaite, sportowo-rekreacyjne pasje, które staramy sie wspólnie realizować na miarę dostępnych środków, kosztów i wolnego czasu.
W okresie letnim najaktywniejsze są formy turystyczno sportowe: wycieczki samochodowo-rowerowe, tenis, nordic walking, rolki, windsurfing lub wspinaczka skałkowa. Okres zimowy to głównie narty, łyżwy, a czasem i inne pochodne formy białego szaleństwa. Gdy pogoda nie sprzyja prym wiodą kulturalne spotkania i zabawy. Tyle na chwilę obecną. Jeśli znajdą się pasjonaci a zarazem i koordynatorzy innych form rekreacji, to i one mają szansę rozwijać się w naszej grupie. Zakres, koszty i skala przedsięwzięć zależy od nas samych, wspólnego wkładu i wzajemnych uzgodnień. Bardzo ważną zasadą jest uczciwość i otwartość na ludzi, którzy chcą z nami współdziałać.
Jeśli lubisz zatem od czasu do czasu aktywnie spędzić wolny czas lub wyjechać gdzieś w świat, ale nie masz z kim, to być może tu znajdziesz towarzystwo o podobnych zainteresowaniach.

UWAGA:

PROACTIVA NIE JEST BIUREM PODRÓŻY ANI ŻADNĄ INNĄ KOMERCYJNĄ ORGANIZACJĄ
CZERPIĄCĄ ZYSKI Z POŚREDNICTWA.

Niniejsza strona ma charakter informacyjno-koordynujący, za pośrednictwem której w ramach naszej społeczności składamy propozycje wspólnych przedsięwzięć w tzw. "realu". Spotykamy się najczęściej w weekendy. Strefa naszych działań obejmuje głównie dwa województwa: śląskie i małopolskie, co nie znaczy że jeśli mieszkasz gdzie indziej to nie możesz do nas dołączyć. Niemniej do naszej grupy zapraszamy wyłącznie osoby pełnoletnie - zarówno pary jak i osoby żyjące same. Jeśli chcesz z nami spędzać wolny czas, zgłoś swój udział do organizatora tej lub innej wycieczki/zdarzenia, która Cię zainteresuje i daj się poznać innym. Przez nasze imprezy przewinęło się ponad dwieście osób, które z różną częstotliwością przychodzą na kolejne spotkania. Nikt nie zna wszytkich, więc będąc z nami nawet po raz pierwszy nie odczuwa się tego dyskomfortu i wszyscy wszytkich powoli poznają.

Uczestnictwo w proponowanych "zdarzeniach" jest wolne a koszty zależne od skali przedsięwzięcia. Każdy sam finansuje swój udział i ponosi konsekwencje ewentualnych kolizji i wypadków. Przybycie na imprezę oznacza akceptację takiego stanu rzeczy.

"Stali bywalcy" naszych imprez mają dostęp do zamkniętej strefy strony, gdzie można przeglądać zdjęcia i filmy z imprez, dyskutować na forum oraz składać własne propozycje "zdarzeń".
Konto na stronie zakłąda administrator. Warunkiem rejestracji jest rekomendacja przynajmniej trzech obecnych juz członków grupy.

Szczegółowy regulamin norm i zasad.

 

Kalendarz zdarzeń
<< Wrzesień 2021 >> 
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

§ R E G U L A M I N §
Przeczytaj/pamiętaj
o naszym regulaminie
uczestnictwa/prowadzenia
zdarzeń.

Nasze relacje
Translate site